Meteen naar de inhoud

‘Elitaire’ collectie Kasteel Wijlre behouden voor Limburg onder fel protest van PVV

Na het 'redden' van het Limburgs Symfonie-Orkest en het veiligstellen van een budget voor de opera moest de PVV opnieuw op verkenning naar de grenzen van het eigen opportunisme. De al eerder uiteengevallen fractie was namelijk fel tegen het veiligstellen van de unieke particuliere kunstcollectie van Kasteel Wijlre, omdat deze verzameling van wereldvermaarde kunstwerken niet begrepen zou worden door gewone Limburgers. En nu heeft dus het CDA de Limburgse oppositie aan een meerderheid geholpen die...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur