Meteen naar de inhoud

De regio roert zich! Screen Talent NL gelanceerd op Nederlands Film Festival –

Betekent een Nederlandse film automatisch een Amsterdamse productie? Bruist de rest van het land dan niet van het talent? Dat was zo ongeveer het vertrekpunt van De regio's aan zet, een presentaties op de conferentie van het Nederlands Film Festival. Diversiteit is tegenwoordig een veelgebruikt trefwoord in de filmindustrie. Vaak gaat het dan over vrouwen, mensen van kleur of genderzaken. Maar zullen we het nu ook eens over geoneutraliteit hebben? Kauwt u maar eens goed op dat nieuwe woord,

V...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

Leo Bankersen

Leo Bankersen schrijft over film sinds Chinatown en Night of the Living Dead. Recenseerde als freelance filmjournalist lange tijd voor de GPD. Is nu, onder andere, een van de vaste bijdragers aan De Filmkrant. Breekt graag een lans voor kinderfilms, documentaires en films uit niet-westerse landen. Andere specialiteiten: digitale zaken en filmeducatie.Bekijk alle berichten van deze auteur

Betekent een Nederlandse film automatisch een Amsterdamse productie? Bruist de rest van het land dan niet van het talent? Dat was zo ongeveer het vertrekpunt van De regio's aan zet, een presentaties op de conferentie van het Nederlands Film Festival. Diversiteit is tegenwoordig een veelgebruikt trefwoord in de filmindustrie. Vaak gaat het dan over vrouwen, mensen van kleur of genderzaken. Maar zullen we het nu ook eens over geoneutraliteit hebben? Kauwt u maar eens goed op dat nieuwe woord,

V...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

nl_NLNederlands