Meteen naar de inhoud

Obama selecteert Alvin Ailey voor Medal of Freedom

Op 10 november maakte het Witte Huis bekend dat president Obama choreograaf Alvin Ailey selecteert voor de Presidential Medal of Freedom. De erkenning geldt voor de bijdrage en toewijding van Alvin Ailey aan de burgerrechten en dans in Amerika. Het is interessant dat Obama de prijs nu toekent.

Alvin Ailey studeerde dans in Californië aan de Horton Dance School, de eerste dansschool in Amerika waar meerdere rassen welkom waren. Lester Horton, die zich  aanvankelijk interesseerde voor dans van ...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

Ruben Brugman

schrijvende ex-danserBekijk alle berichten van deze auteur

Op 10 november maakte het Witte Huis bekend dat president Obama choreograaf Alvin Ailey selecteert voor de Presidential Medal of Freedom. De erkenning geldt voor de bijdrage en toewijding van Alvin Ailey aan de burgerrechten en dans in Amerika. Het is interessant dat Obama de prijs nu toekent.

Alvin Ailey studeerde dans in Californië aan de Horton Dance School, de eerste dansschool in Amerika waar meerdere rassen welkom waren. Lester Horton, die zich  aanvankelijk interesseerde voor dans van ...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

nl_NLNederlands