Meteen naar de inhoud

Jesper Ganslandt filmde zichzelf en zijn zoontje van 4 in een intens vluchtverhaal. ‘Het heeft de band tussen ons sterker gemaakt.’

Vorig jaar presenteerde het Rotterdams filmfestival zich als een planeet. Dit jaar worden we uitgenodigd de bewoners van die planeet te ontmoeten op het festival dat 24 januari van start gaat. 'Meet the humans of planet IFFR.' Die komen we niet alleen tegen in de ruim 500 lange en korte films van dit evenement. Het programma is ook rijk gelardeerd met lezingen, debatten en performances. Charlotte Rampling opent de reeks Talks. Er is een live optreden van jazzlegende Milford Graves, er zijn VR-pr...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

Leo Bankersen

Leo Bankersen schrijft over film sinds Chinatown en Night of the Living Dead. Recenseerde als freelance filmjournalist lange tijd voor de GPD. Is nu, onder andere, een van de vaste bijdragers aan De Filmkrant. Breekt graag een lans voor kinderfilms, documentaires en films uit niet-westerse landen. Andere specialiteiten: digitale zaken en filmeducatie.Bekijk alle berichten van deze auteur

Vorig jaar presenteerde het Rotterdams filmfestival zich als een planeet. Dit jaar worden we uitgenodigd de bewoners van die planeet te ontmoeten op het festival dat 24 januari van start gaat. 'Meet the humans of planet IFFR.' Die komen we niet alleen tegen in de ruim 500 lange en korte films van dit evenement. Het programma is ook rijk gelardeerd met lezingen, debatten en performances. Charlotte Rampling opent de reeks Talks. Er is een live optreden van jazzlegende Milford Graves, er zijn VR-pr...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

nl_NLNederlands