Meteen naar de inhoud

“Cultuur heeft voor dit college niet de hoogste prioriteit”, vindt de PvdA-fractie op Schouwen-Duiveland.

New Musical Express Poortvliet (Tholen)
Gorkum - Cultuur-sector zit in het nauw
(..) De grote bezuinigingsoperatie komt in het voorjaar als onder andere het nieuwe Cultuurbeleid op tafel ligt. (..)
Ondertussen wordt er met onder andere culturele instanties verdergaand overleg gevoerd, zoals met stichting Toon en schouwburg de Nieuwe Doelen op 30 januari. "Zij kunnen net als het Gorcums Museum met vernieuwende, kostenbesparende plannen komen. De vraag aan hen is 'wat kunnen zij zelf?' " (..)
...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur