Meteen naar de inhoud

Billen knijpen voor Amersfoortse culturele organisaties

Het Amersfoortse culturele wereldje is in rep en roer door een reeks van mogelijke bezuinigingsvoorstellen. De afgelopen weken mocht de bevolking haar mening geven. In mei neemt de gemeenteraad definitieve besluiten. Ondertussen verkeert het geliefde theater De Lieve Vrouw al in financieel zwaar weer.

Amersfoort staat sinds eind 2014 onder financieel toezicht van de provincie Utrecht. De gemeente heeft vooral last van tegenvallers in de grondexploitatie. Om onder het toezicht uit te komen zij...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur