Meteen naar de inhoud

#hf12 Shara Worden speaks about All Things Will Unwind. And sings a new song

Multi-instrumentalist and singer-songwriter Shara Worden - also known as My Brightest Diamond - is waiting for me, armed with her ukelele. Just before the interview, she wrote a new song. Worden laughs: "There are way too many videos on the internet of me playing the same songs over and over. I thought I should try something new."

Foto: © Denny Renshaw

De Dodo was there to hear it for the first time. In a windy corner of ...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

Daniël Bertina

/// Freelance cultuurjournalist, criticus, schrijver en dramaturg. Allesvreter met een liefde voor kunst, cultuur & media in alle onpeilbare gradaties tussen obscure underground en woest commerciële mainstream. Werkt ook voor Het Parool en de VPRO. En traint Braziliaans Jiu Jitsu.Bekijk alle berichten van deze auteur

Multi-instrumentalist and singer-songwriter Shara Worden - also known as My Brightest Diamond - is waiting for me, armed with her ukelele. Just before the interview, she wrote a new song. Worden laughs: "There are way too many videos on the internet of me playing the same songs over and over. I thought I should try something new."

Foto: © Denny Renshaw

De Dodo was there to hear it for the first time. In a windy corner of ...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

nl_NLNederlands