Meteen naar de inhoud

Theaters moeten fuseren, maar verder blijven Amersfoortse culturele organisaties buiten schot

Opgelucht ademhalen voor de Amersfoortse culturele organisaties. Bij het voorstel voor de meerjarenbegroting 2015-2018 (gisteravond door het college gepresenteerd aan de gemeenteraad) blijven ze grotendeels buiten schot als het om bezuinigingen gaat. Alleen theaters De Flint en De Lieve Vrouw moeten besparen. Mogelijk gaan ze in 2017 fuseren.

De afgelopen tijd heerste er veel onrust in het culturele wereldje. Het college presenteerde een lijst met bezuinigingsopties met verstrekkende gevolgen...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur