Meteen naar de inhoud

Bettina Masuch over ‘haar’ Springdance: ‘Soms vraag je je af, of je er wel naar wilt kijken, maar dan kijk je toch…

Bettina Masuch (1964) is sinds 2008 artistiek leider van Springdance en presenteert dit jaar haar derde festivalprogramma. We vroegen de vrouw achter dit toonaangevende festival voor vernieuwende dans naar de hoogtepunten van dit seizoen. Een van de voorstellingen die ze beschrijft maakt ons al heel nieuwsgierig: de Japanse straatvechters van Contact Gonzo. Kan zomaar gebeuren dat er ergens tussen 14 en 24 april 2011 een paar Japanners voor opschudding gaan zorgen op een van Utrechts A-locaties...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur

Bettina Masuch (1964) is sinds 2008 artistiek leider van Springdance en presenteert dit jaar haar derde festivalprogramma. We vroegen de vrouw achter dit toonaangevende festival voor vernieuwende dans naar de hoogtepunten van dit seizoen. Een van de voorstellingen die ze beschrijft maakt ons al heel nieuwsgierig: de Japanse straatvechters van Contact Gonzo. Kan zomaar gebeuren dat er ergens tussen 14 en 24 april 2011 een paar Japanners voor opschudding gaan zorgen op een van Utrechts A-locaties...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

nl_NLNederlands