Meteen naar de inhoud

Schuldgevoel helpt niemand. Filosoof en schrijver Jannah Loontjens nam haar knagende geweten onder de loep

Wat maakt toch dat je je telkens weer schuldig voelt? Schrijver Jannah Loontjens (46) vindt zichzelf vaak tekortschieten en onderzocht wat je aan dat schuldgevoel kunt doen.

Haar boek Schuldig is nog nauwelijks uit, maar toch voelt filosoof en schrijver Jannah Loontjens (46) zich al schuldig. Loontjens, die werd geboren in Denemarken, groeide op in Zweden en vervolgens, na de scheiding van haar ouders, in Nederland. In haar zoektocht naar de bron en de gevolgen van haar diepgewortelde schuldg...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

A Quattro Mani

Fotograaf Marc Brester en journalist Vivian de Gier kunnen met elkaar lezen en schrijven – letterlijk. Als partners in crime reizen ze voor diverse media de wereld over, voor recensies van de mooiste literatuur en persoonlijke interviews met de schrijvers die ertoe doen. Voor de troepen uit en voorbij de waan van de dag.Bekijk alle berichten van deze auteur

Wat maakt toch dat je je telkens weer schuldig voelt? Schrijver Jannah Loontjens (46) vindt zichzelf vaak tekortschieten en onderzocht wat je aan dat schuldgevoel kunt doen.

Haar boek Schuldig is nog nauwelijks uit, maar toch voelt filosoof en schrijver Jannah Loontjens (46) zich al schuldig. Loontjens, die werd geboren in Denemarken, groeide op in Zweden en vervolgens, na de scheiding van haar ouders, in Nederland. In haar zoektocht naar de bron en de gevolgen van haar diepgewortelde schuldg...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

nl_NLNederlands