Meteen naar de inhoud

Overgangsregeling WWIK tot 1 juli 2012: Het knarsen van De Kroms tanden klinkt door tot in de kleinste gemeente

De overwinning van de kunstsector op het kabinetsbeleid duurt tot 1 juli 2012. Tot die tijd geldt een overgangsregeling voor kunstenaars die tot 1 januari 2012 in aanmerking kwamen voor een WWIK-uitkering. Deze uiterst succesvolle regeling, waarbij kunstenaars tegen een bedrag van 70% van het bijstandsniveau een kans krijgen om een rendabele beroepspraktijk op te bouwen, was namelijk afgeschaft door het kabinet. Stom natuurlijk, want het was handiger geweest de regeling juist uit te breiden naar...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur