Meteen naar de inhoud

Eerste kinderboekenambassadeur @jacques_vriens op de bres voor leesplezier: ‘Schrikbarend weinig Nederlandse kinderen vinden lezen leuk’

Sinds twee maanden mag de succesvolle kinderboekenschrijver Jacques Vriens zich de eerste Kinderboekenambassadeur van Nederland noemen. Al veel langer doet hij er alles aan om het leesplezier van kinderen te vergroten. ‘Uit internationaal onderzoek blijkt dat slechts tien procent van de Nederlandse kinderen lezen écht leuk vindt. Dat is schrikbarend weinig.’

Zijn theatervoorstelling Hoe verzint-ie het toch allemaal? heeft er sinds kort een nieuwe scène bij. Vriens hangt zijn speciale kinder...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur