Meteen naar de inhoud

Podiumpeiler biedt nuttig cijfermateriaal over de podiumkunst

Gerard Marlet is aan het uitgroeien tot een ware cijferguru voor de Nederlandse kunstsector. Zijn nieuwste publicatie betreft de "Podiumpeiler". We hebben hem voor u ingebed. Lezenswaardig, niet alleen voor cijfer- en kunstfreaks. Immers, veel discussies over wel of geen geld naar kunst, wel of geen volle zalen, ze kunnen nu allemaal even goed gebaseerd worden op de feiten.

Nuttig, ook voor mensen als Mark Rutte die zeker wist dat er in Den Haag  30 voorstellingen per avond werden gespeeld me...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur