Meteen naar de inhoud

Nederlandse dansacrobaten maken kans op finale Britain’s got talent

Het boekingskantoor stuurt enthousiaste mails rond, en sommige Britse kranten schijnen het maar niks te vinden, Maar toch.  Martin en Mariëlle zijn door naar de halve finale van de ITV-show Britain's Got Talent. En dat schijnt een hele prestatie te zijn.

Oordeel zelf....

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur