Meteen naar de inhoud

Europees budget voor cultuur verhoogd

Het is feest in Europa. En een beetje hier. Europa verhoogt de uitgaven voor cultuur. Met minder dan eerst de bedoeling was, maar toch. Opstekertje voor het nieuwe jaar. Wel een waarschuwing: je hebt drie man personeel nodig om een aanvraag in goede banen te leiden.
We geven maar gewoon even het hele persbericht.
De afgelopen twee weken heeft de Europese Commisie de eerste oproepen van het Creative Europe Programma (2014-2020) gepubliceerd: vier voor het subprogramma Cultuur en dertien voor he...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur