Meteen naar de inhoud

Nominaties Dans Publieksprijs stromen binnen

Het is best een unieke prijs, die Dans Publieksprijs. Je kunt namelijk als toeschouwer en liefhebber zelf een danser of dansstuk voordragen. Dat bepaalt geen jury voor je. Nomineren doe je zelf. En dat kan tot 1 februari. Wat komt er alvast aan nominaties binnen?
Dans Publieksprijs 2015
De Dans Publieksprijs is een gewilde prijs onder dansers en gezelschappen en dat levert jaarlijks een gezellige doch verbeten strijd op. Natuurlijk zijn er de bekende juryprijzen. Maar een waarbij het publiek z...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

Ruben Brugman

schrijvende ex-danserBekijk alle berichten van deze auteur

Het is best een unieke prijs, die Dans Publieksprijs. Je kunt namelijk als toeschouwer en liefhebber zelf een danser of dansstuk voordragen. Dat bepaalt geen jury voor je. Nomineren doe je zelf. En dat kan tot 1 februari. Wat komt er alvast aan nominaties binnen?
Dans Publieksprijs 2015
De Dans Publieksprijs is een gewilde prijs onder dansers en gezelschappen en dat levert jaarlijks een gezellige doch verbeten strijd op. Natuurlijk zijn er de bekende juryprijzen. Maar een waarbij het publiek z...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

nl_NLNederlands