Meteen naar de inhoud

Raad voor Cultuur verblijdt ministers met aardig briefje

Vrijdag 12 april is er een 'Filmtop' in Eye, Amsterdam. Overheid, producenten en financiers praten er een dagje over wat er moet gebeuren om de Nederlandse filmindustrie de winter door te helpen. Deze Filmtop is er gekomen op verzoek van de filmmakers, die hopen op een Nederlandse variant van het 'tax shelter'. Met zo'n belastingmaatregel is het voor financiers een stuk aantrekkelijker om geld te steken in films. In België worden al een tijdje hele aardige Nederlandse films gemaakt, zoals bijvoo...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur