Meteen naar de inhoud

Saskia Kriekhaus heeft haar directeursbaan terug. Nu nog een werkplek.

Ze werd beschuldigd van fraude en daarom in september op non-actief gesteld. Inmiddels is er echter uitspraak gedaan in het kort geding dat Saskia Kriekhaus, directeur van het Lucent Danstheater en de Anton Philipszaal, beiden in Den Haag, tegen haar ontslag had ingediend. En dat heeft Saskia Kriekhaus dus gewonnen. Zodat iedereen in de kunstsector van Den Haag opeens hartstikke blij is dat het herfstvakantie is, en niemand on the record commentaar wil leveren.

Enfin. Die loonstrookjes van 15...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur