Meteen naar de inhoud

Dagje cultuursjoppen: geen cent voor Oriëntalis, geen rem op Amsterdamse bezuiniging en Vlissinger bieb onverkoopbaar

PVV-provinciebestuurder Faber eerder dit jaar over het voormalig Bijbels Museum, nu Orientalis: "Ik heb geen 20 miljoen euro nodig om met een moslim te praten. Ook niet om met een jood of christen te praten overigens. De PVV heeft al een hekel aan subsidies, maar als het iets met de islam te maken heeft geven we niets."
Staatssecretaris geeft museumpark Orientalis geen cent
(..) Interim-directeur Peter Berns had Zijlstra, staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, om een ...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur