Meteen naar de inhoud

Natuurbehoud op doek in Dordrecht en Den Haag

In het Dordrechts Museum opent op 5 april en in het Gemeentemuseum Den Haag op 4 april de dubbeltentoonstelling 'Holland op z'n mooist - Op pad met de Haagse School'. De twee musea bundelen de krachten met Natuurmonumenten om de natuur van eind 19e eeuw te tonen naast die van nu. In twee tentoonstellingen (genrestukken in Dordrecht, landschappen in Den Haag), maar ook met excursies door natuurgebieden in heel Nederland, een geestig prentenboek van Charlotte Dematons, een korte film van Marijke v...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

Frans van Hilten

Ik ben freelance cultuurjournalist. Omdat ik een onafhankelijk cultuurgeluid belangrijk vind, schrijf ik graag voor dit platform.Bekijk alle berichten van deze auteur

In het Dordrechts Museum opent op 5 april en in het Gemeentemuseum Den Haag op 4 april de dubbeltentoonstelling 'Holland op z'n mooist - Op pad met de Haagse School'. De twee musea bundelen de krachten met Natuurmonumenten om de natuur van eind 19e eeuw te tonen naast die van nu. In twee tentoonstellingen (genrestukken in Dordrecht, landschappen in Den Haag), maar ook met excursies door natuurgebieden in heel Nederland, een geestig prentenboek van Charlotte Dematons, een korte film van Marijke v...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

nl_NLNederlands