Meteen naar de inhoud

Diefstal kunst op straat stijgt met 20%

Koper is duur, en brons, het materiaal waaruit veel beelden op straat worden gemaakt, bestaat grotendeels uit koper. En als het op straat staat, neem je het mee. Ook al zit het vastgeschroefd. De Denker van Rodin in Laren werd verzaagd en gedeeltelijk omgesmolten en hetzelfde overkwam Simon Carmiggelt en zijn vrouw.

Op verzoek van Boris van der Ham heeft het kabinet nu gekeken wat eraan kan worden gedaan. En dat is, zoals we inmiddels gewend zijn: weinig. Halbe Zijlstra laat weten dat kunstin...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur