Meteen naar de inhoud

Crowdsourcing: Dringend hulp gevraagd bij ingewikkeld juridisch stuk van het ministerie over Nederlands Muziek Instituut

We hebben een eerste reactie binnen van het ministerie op een bezwaar van een weg te bezuinigen instelling. In dit geval het Nederlands Muziek Instituut. Ambtenaar producten en diensten van het minsterie, passend drs Spijker genaamd, veegt het bezwaar van tafel, maar we hebben wel wat vragen bij de precieze juridische indekking van het geheel. En we zijn zelf natuurlijk maar een stelletje domme kunstjournalisten.

Enfin: we zoeken hulp. Iemand die kan vertellen of deze brief klopt of dat het e...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur