Meteen naar de inhoud

Natuurlijk valt het onweer mee. Maar volg hier de ontwikkelingen voor als het toch fout gaat. #hf12

Voor de tweede keer deze maand dreigen de weergoden roet in het eten te gooien bij het Holland Festival. Viel het aangekondigde noodweer van 21 juni reuze mee, voor vanavond, 28 juni, dreigt op dit moment (10:45) een 'code rood' afgegeven te worden door de alarmdiensten.
Volgens de stormchasers op het weerforum van meteo-service kan het vanavond wel eens flink misgaan. Hun taalgebruik is voor niet-ingewijden even raadselachtig als de teksten van Nostradamus of de Mayakalender, maar als zij het ...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 3000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

een van onze leden

Leden van Cultuurpers zijn voor een klein bedrag per maand of per jaar mede-eigenaar van onze coöperatie, en mogen in voorkomende gevallen ook inhoudelijk bijdragen aan de site. Voor leden met een instellingslidmaatschap bieden we de mogelijkheid om hun persberichten onverkort door te plaatsen. Ook lid worden? Dat kan. Kijk op deze paginaBekijk alle berichten van deze auteur