Meteen naar de inhoud

Filmfinanciering op de schop, #MeToo is nog maar het begin, drie sterren voor de beste filmcriticus en meer brandende kwesties. (Alles over het Najaarsoverleg van de filmbranche)

Eindelijk weten we nu wie de hoogst gewaardeerde Nederlandse filmcriticus is. Wekelijks delen filmrecensenten hun sterren uit aan films, maar laten we dat voor één keertje eens omdraaien. Dus vroeg Alex de Ronde, directeur van de Amsterdamse bioscoop Het Ketelhuis, de Nederlandse filmbranche een oordeel geven over de beoordelaars. Het resultaat werd gisteravond aan het eind van het Najaarsoverleg bekend gemaakt.

Uiteraard stond er meer op de agenda van deze door Het Ketelhuis georganiseerde j...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

Leo Bankersen

Leo Bankersen schrijft over film sinds Chinatown en Night of the Living Dead. Recenseerde als freelance filmjournalist lange tijd voor de GPD. Is nu, onder andere, een van de vaste bijdragers aan De Filmkrant. Breekt graag een lans voor kinderfilms, documentaires en films uit niet-westerse landen. Andere specialiteiten: digitale zaken en filmeducatie.Bekijk alle berichten van deze auteur

Eindelijk weten we nu wie de hoogst gewaardeerde Nederlandse filmcriticus is. Wekelijks delen filmrecensenten hun sterren uit aan films, maar laten we dat voor één keertje eens omdraaien. Dus vroeg Alex de Ronde, directeur van de Amsterdamse bioscoop Het Ketelhuis, de Nederlandse filmbranche een oordeel geven over de beoordelaars. Het resultaat werd gisteravond aan het eind van het Najaarsoverleg bekend gemaakt.

Uiteraard stond er meer op de agenda van deze door Het Ketelhuis georganiseerde j...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

nl_NLNederlands