Meteen naar de inhoud

Friese theaters slaan de handen ineen. Daar kan heel Nederland iets van leren.

Goed nieuws uit Frieslân. De vijf grotere theaters in de zelfstandigste provincie van Nederland gaan intensief samenwerken om zo samen de coronacrisis te lijf te gaan. In een verklaring laten zij weten niet alleen in het presenteren van kunst elkaar te gaan helpen, maar ook in het (mogelijk) maken van kunst. Wat coronatechnisch in Sneek niet kan, is wel mogelijk in Drachten, en Leeuwarden kan Heerenveen  bijstaan. Dit is groter nieuws dan het lijkt.

Nederlandse kunst wordt in een heel raar sy...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

Wijbrand Schaap

Cultuurjournalist sinds 1996. Werkte als toneelrecensent, columnist en verslaggever voor Algemeen Dagblad, Utrechts Nieuwsblad, Rotterdams Dagblad, Parool en regionale kranten via de Geassocieerde Pers Diensten. Interviews voor TheaterMaker, Theaterkrant Magazine, Ons Erfdeel, Boekman. Podcastmaker, experimenteert graag met nieuwe media. Cultuurpers heet het geesteskind dat ik in 2009 op de wereld zette. Levenspartner van Suzanne Brink huisgenoot van Edje, Fonzie en Rufus. Zoek en vind mij op Mastodon.Bekijk alle berichten van deze auteur

Goed nieuws uit Frieslân. De vijf grotere theaters in de zelfstandigste provincie van Nederland gaan intensief samenwerken om zo samen de coronacrisis te lijf te gaan. In een verklaring laten zij weten niet alleen in het presenteren van kunst elkaar te gaan helpen, maar ook in het (mogelijk) maken van kunst. Wat coronatechnisch in Sneek niet kan, is wel mogelijk in Drachten, en Leeuwarden kan Heerenveen  bijstaan. Dit is groter nieuws dan het lijkt.

Nederlandse kunst wordt in een heel raar sy...

Je kunt nu inloggen om verder te lezen!

Welkom in het archief van Cultuurpers! Als lid heb je toegang tot alle, meer dan 4000 berichten die we sinds onze oprichting in 2009 hebben geplaatst!

(Recente berichten (jonger dan drie maanden) zijn voor iedereen te lezen, dankzij onze leden!)

Word lid, of log hieronder in:

nl_NLNederlands